Jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?

The sad man counts money for repair of a gas water heaterZbliża się sezon grzewczy. Co zrobić, aby rachunki za ogrzewanie były mniejsze? My podpowiadamy: sprawić, aby nasza instalacja pracowała wydajnie.

Czyszczenie kotła.

Oczyszczenie kotła ze złogów, twardych osadów i spieklin jest czynnością pierwszoplanową. Nie musimy chyba udowadniać, że brudny piec, niezależnie od tego jakie paliwo stosujemy, jest mniej wydajny i bardziej narażony na awarię.

Produkty czyszczące kocioł.

Firma Sotin proponuje produkty, dzięki którym możemy w łatwy sposób wyczyścić kotły opalane różnymi rodzajami paliwa.

Czyszczenie kotłów olejowych

221s-srodek-do-czyszczenia-kotlowSOTIN 221S jest koncentratem do czyszczenia olejowych kotłów grzewczych po stronie gazów spalinowych.  Samodzielnie usuwa sadzę, najtwardsze, zeskorupiałe osady z siarczanów jak również osady niepalne. Preparat 221S zawiera wysokoaktywne, rozpuszczające żużel substancje czynne i inhibitory korozji. Czyści niezależnie od temperatury kotła.

 

 

2000-extra-srodek-do-czyszczenia-kotlowSotin 2000 Extra rozpuszcza najtwardsze złogi w kotłach żeliwnych opalanych olejem. Umożliwia spalanie części palnych i rozpuszcza niepalne składniki złogów.

 

 

 

290-srodek-do-czyszczenia-palnikowSotin 290 .Produkt jest stosowany do oczyszczania palników kotłów olejowych i gazowych z osadów powstałych w wyniku procesu spalania.

Czyszczenie kotła na paliwo stałe.

 222-1lSotin 222,  jest niezwykle skuteczny w usuwaniu nagaru, sadzy i palnych osadów. Preparat gotowy do użycia, przeznaczony jest do palenisk olejowych, gazowych, koksowych, węglowych, a szczególnie na drewno z silnymi osadami zawierającymi węgiel.

 

 

100-srodek-do-czyszczenia-kotlow2Sotin 100  preparat chemiczny do czyszczenia kotłów występuje w postaci proszku. Usuwa sadzę i nagar z kotłów i  urządzeń opalanych paliwem stałym.

 

 

 

Czyszczenie kotłów gazowych.

240-specjalny-srodek-do-czyszczenia-kotlow-i-termSotin 240 Usuwa najtwardsze osady, sadze i inne naloty. Zapewnia optymalną wydajność kotła

 

 

 

230GASotin 230 GA. Preparat chemiczny przeznaczony do usuwania złogów z kotłów opalanych gazem.

 

 

 

sotin-270-kwasny-preparat-do-czyszczenia-kotlow-gazowychSOTIN 270 Kwaśny preparat przeznaczony do czyszczenia kotłów gazowych.

Jedna myśl nt. „Jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *