Wynajęcie pompy

W hurtowni logos-instalacje.pl możliwe jest wynajęcie pompy dzięki czemu możliwa jest w pełni efektywna praca z preparatami Sotin i Sentinel.

pompa-do-odkamieniania-king-c30WYNAJĘCIE POMPY DO ODKAMIENIANIA KING C15

Jest to pompa ze zmianą cyrkulacji. Polecamy ją do odkamieniania niewielkich systemów instalacyjnych, jak wężownice, podgrzewacze przepływowe, podgrzewacze pojemnościowe. Przeznaczona wyłącznie do stosowania z roztworami wodnymi preparatów Sotin.

 

wynajecie-pompy-jet-flusch-do-wprowadzania-w-duze-obiegi-instalacyjne-preparatu-x400WYNAJĘCIE POMPY JET FLUSCH DO WPROWADZANIA W DUŻE OBIEGI INSTALACYJNE PREPARATU X400

Urządzenie Sentinel JetFlush 4 jest przeznaczone do stosowania z całym asortymentem chemicznych produktów czyszczących firmy Sentinel do bezpiecznego i łatwego usuwania osadów i zanieczyszczeń z systemów centralnego ogrzewania.  Wynajęcie pompy zapewnia szybsze i łatwiejsze czyszczenie kłopotliwych, zabrudzonych systemów w błyskawiczny sposób, umożliwiając przywrócenie optymalnej wydajności systemu. Sentinel JetFlush 4 zostało skonstruowane i wyprodukowane wspólnie z firmą Grundfos, znaną w branży grzewczej z wysokiej jakości i wydajności.

Aby dowiedzieć się ile będzie kosztowało wynajęcie pompy na określoną ilość dni, należy założyć konto na stronie logos-instalacje.pl. Po zalogowaniu ujrzycie Państwo ceny netto. Można też zadzwonić bezpośrednio do biura 61 671 05 39

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *